Infrapanely WELLINA – topné obrazy, infratopení

Wellina - Logo

Společnost TermoWatt s.r.o. je autorizovaným prodejcem infratopení Wellina® rakouského výrobce, společnosti Redwell Manufaktur GmbH působícího na světovém trhu již od roku 1998.

Dodávku infrapanelů Wellina nabízíme také s možností montáže při zvýhodněné sazbě DPH 14%.

Sálávé infrapanely – úsporné a moderní řešení vytápění

Infrapanely Wellina - to je moderní a přitom úsporný systém vytápění, který přináší uživateli příjemnou tepelnou pohodu, úsporu nákladů za energie a téměř žádné výdaje na údržbu v porovnání s klasickými zdroji vytápění.

Infratopení lze s výhodou využít ve většině budov, od rodinných domků, chat, bytových prostor, po haly, wellness centra, hotely, penziony či kanceláře atd.

Na dalších řádcích Vám podrobně vysvětlíme, proč je vytápění infrapanely tak výhodné. Pokud byste se rádi přesvědčili na "vlastní kůži", nabízíme návštěvu u nás kanceláři v České Lípě, kterou vytápíme tímto systémem - infrapanely Wellina. Pro zájemce, kteří preferují vlastní zkušenost, nabízíme zápůjčení infrapanelu k Vám domů.

VÝHODY sálávých infrapanelů Wellina

  • Snadná instalace
  • Příjemná tepelná pohoda ve vytápěném objektu
  • Vhodná vlhkost vzduchu
  • Jednoduchá instalace
  • Získání zvýhodněného tarifu na elektřinu D45d pro všechny spotřebiče
  • Minimální víření vzduchu v místnosti (vhodné pro alergiky a děti)
  • Nízké pořizovací náklady
  • Minimální náklady na údržbu
  • 5 let záruka od výrobce, působícího na trhu od roku 1998

Infratopení Wellina je výhodné použít jak pro hlavní, tak i doplňkový systém vytápění.

Infratopení s infrapanely Wellina využívá již mnoho spokojených zákazníků v ČR a ve světě. Výrobce infrapanelů Weliina vyváží do více než 30 zemí světa, včetně náročného trhu v USA.

Kvalita doložená certifikáty

Na celý sortiment infrapanelů je výrobcem poskytována záruka 60 měsíců. Produkty splňují přísné evropské normy RW TÜV, GS, CE, CSA (Canada a USA), IGEF, včetně ekologických zkoušek materiálů GSF. V roce 2007 výrobce infrapanelů, společnost Redwell Manufaktur GmbH, zavedla řízení jakosti výroby EN ISO 9001:2000 a EN ISO 14001:2004.

CE_prohlaseni-o-shode Certifikát RW TUV Technické osvědčení GS
Prohlášení o shodě CE Certifikát RW TUV Technické osvědčení GS
Certifikát IGEF - minimum elektrosmogu Certifikát ISO Certifikát universal design
Certifikát IGEF
(minimum elektrosmogu)
Certifikát ISO 2010 Certifikát Universal Design

 

Žádný elektrosmog

Kvalitní dílenské zpracování, vysoká kvalita použitých materiálů a konstrukce chráněná patentem, zaručuje až 20x nižší naměřené hodnoty elektrosmogu (nT) v porovnání s výrobky konkurence. Hodnoty elektrosmogu jsou ověřeny certifikátem IGEF.

Rady ptaka Loskutáka

Infrapanely Wellina v TV pořadu televize NOVA

Dne 17.1.2010 jste měli možnost vidět infrapanely Wellina v pořadu TV Nova - Rady ptáka Loskutáka. Reportáž lze shlédnout z archivu TV NOVA zde.

Pro nezávaznou nabídku s infrapanely Wellina nás kontaktujte.

Naše společnost se zabývá profesionálním návrhem, prodejem a montáží výhradně produktů rakouského výrobce, společnosti Redwell Manufaktur GmbH.

Infrapanely - sálavé topné obrazy - dodávka a montáž

Infrapanely, neboli také sálavé topné obrazy společnost TermoWatt s.r.o.dodává a instaluje v celé České republice a to především ve městech Česká Lípa, Nový Bor, Mimoň, Liberec, Děčín, Ústí nad Labem, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Doksy, Cvikov, Stráž pod Ralskem, Kamenický Šenov, Jablonné v Podještědí, Zákupy, Žandov, Ralsko, Dubá, Brniště, Skalice u České Lípy, Stružnice, Jestřebí, Kravaře, Sosnová, Sloup v Čechách, Provodín, Horní Police, Nový Oldřichov, Zahrádky, Svor, Blíževedly, Volfartice, Dubnice, Kunratice u Cvikov a jejich a okolí.

Certifikaty Wellina Vlna-Wellina