Ceník produktů TermoWatt

Ceníky neobsahují různé slevy a akce, které jsme schopni nabídnout našim zákazníkům.

Pro přesnou kalkulaci ceny například instalace tepelného čerpadla, nebo solárního sytému pro ohřev vody nás prosím kontaktujte. Přejít na stránku s kontakty.

Ceníky produktů TermoWatt

Tepelná čerpadla NIBE 2019 - aktuální akční ceník NIBE

Solární komponenty - 2014

Akční solární sety (do 31.12.2014)

Kotle a dřevo na uhlí ATMOS

Kotle ATMOS s úpravou pro hořák na pelety

Kotle ATMOS na pelety

Sestavy kotle ATMOS

Regulace ATMOS ACD 01

Náhradní díly ATMOS

Ceník infrapanelů: Ceník Vám rádi pošleme na požádaní na email.

Fotovoltaiky na chatu

Solární systémy pro ohřev vody a přitápění - dodávka a montáž

Solární systémy pro ohřev vody a přitápění vám společnost TermoWatt s.r.o. dodá a nainstaluje v celé České republice a to především ve městech Česká Lípa, Nový Bor, Mimoň,Zákupy, Cvikov, Liberec, Děčín, Ústí nad Labem, Litoměřice, Lovosice, Doksy a jejich a okolí. Přejít na stránku "Solární koletory".

,

Infrapanely Wellina (sálavé vytápění) - dodávka a montáž

Infrapanely Wellina vám společnost TermoWatt s.r.o. dodá a nainstaluje v celé České republice a to především ve městech Česká Lípa, Nový Bor, Mimoň,Zákupy, Cvikov, Liberec, Děčín, Ústí nad Labem, Doksy, Litoměřice, Lovosice a jejich a okolí. Přejít na stránku "Infrapanely - produkty"

Tepelná čerpadla- dodávka a montáž

Tepelná čerpadla různých značek vám společnost TermoWatt s.r.o. dodá a nainstaluje v celé České republice a to především ve městech Česká Lípa, Nový Bor, Mimoň,Zákupy, Cvikov, Liberec, Děčín, Ústí nad Labem, Doksy,  Litoměřice, Lovosice a jejich a okolí. Přejít na stránku "tepelná čerpadla"

Bojler s tepelným čerpadlem - dodávka a montáž

Bojler s tepelným čerpadlem vám společnost TermoWatt s.r.o. dodá a nainstaluje  ve městech Česká Lípa, Nový Bor, Mimoň, Doksy, Zákupy, Cvikov, Liberec, Děčín, Ústí nad Labem, Litoměřice, Lovosice a jejich a okolí. Přejít na stránku "Bojler s tepelným čerpadlem"

Fotovoltaika na chatu - dodávka a montáž

Ostrovní fotovoltaické elektrárny vám společnost TermoWatt s.r.o. dodá a nainstaluje  ve městech Česká Lípa, Nový Bor, Mimoň, Zákupy, Doksy, Cvikov, Liberec, Děčín, Ústí nad Labem, Litoměřice, Lovosice a jejich a okolí. Přejít na stránku "Fotovoltaika na chatu".

 

Zpět na úvodní stránku www.termowatt.cz