Fotovoltaické Moduly (panely) Sharp

Společnost SHARP je největším světovým producentem modulů složených z křemíkových fotovoltaických článků. Již v roce 1963 začala se sériovou výrobou solárních článků, se kterou pokračuje dodnes.

Sharp

Fotovoltaické moduly značky Sharp zásobují ekologickou elektřinou více než 130 satelitů a více než 1 200 majáků. Hojně jsou také zastoupeny v dopravním a průmyslovém využití, ve veřejných budovách a bytových domech po celém světě.

Ve svém portfoliu má Sharp 4 typy fotovoltaických článků - dva monokrystalické a dva polykrystalické.

Monokrystalické o rozměrech 125x125 mm s účinností 17,1% a o rozměrech 155x155 mm s účinností 15,7%. Monokrystalické moduly jsou dodávány ve výkonech od 175Wp do 180Wp. Monokrystalické články se hodí spíše pro instalace, které se otáčí za Sluncem, protože mají větší účinnost při kolmo dopadajícím slunečním záření.

Polykrystalické o rozměrech 225x125 mm s účinností 14,7% a o rozměrech 155x155 mm se 14% účinností. Polykrystalické panely jsou dodávány ve výkonech od 162Wp do 210Wp. Polykrystalické se naopak hodí pro statické instalace, protože jsou schopny zachytit více rozptýleného neboli difúzního záření.

Ke stažení:

  • Na přání zákazníka zajistíme fotovoltaické panely od libovolných výrobců.

Fotovoltaické moduly EGING

Společnost EGING je prověřený výrobce kvalitního monokrystalického modulu EGM-180 o rozměrech 1580x808x45 mm s účinností až 14,1%. Monokrystalické moduly jsou dodávány ve výkonu 180Wp.

Polykrystalický modul EGM-60SP 220W o rozměrech 1650x990x50 mm a s účinností až 13,4%. Na rozdíl od monokrystalických článků jsou schopny zachytit více rozptýleného světla, a proto se hodí více pro stacionární instalace. Polykrystalické panely jsou dodávány ve výkonu 220Wp.

Ke stažení:

Střídače napětí Pesos

Zařízení, která převádí stejnosměrné napětí z modulů na střídavé se nazývají střídače (meniče) napětí. Střídače PESOS jsou k dispozici od výkonu 2.3 kW do 10 kW.

Měniče PESOS jsou velice odolné povětrnostním vlivů a hodí se pro venkovní i vnitřní instalace. Krytí IP 65 s teplotním rozsahem provozu -20°C do +60°C.

Měniče jsou vybaveny napěťovými a frekvenčními ochranami a splňují technické normy platné v EU.

Snadná montáž bez nutnosti demontáže krytu.

DataLogger DL1000

Slouží pro sledování provozních dat měničů. Data lze uložit na paměťovou kartu nebo přenést přes konektor USB a RS 485 do PC pro následné zpracování a přehled na vašem počítači.

U-f Guard

Třífázová ochrana FV systému odpojí během 40 ms systém od sítě. Snižuje tak rizika poškození fotovoltaického systému na minimum.

Fotovoltaické elektrárny- dodávka a montáž

Fotovoltaické elektrárny pro chaty a rodinné domy společnost TermoWatt s.r.o. dodává a instaluje ve městech Česká Lípa, Nový Bor, Mimoň,Zákupy, Cvikov, Liberec, Děčín, Ústí nad Labem a jejich a okolí. Přejít na poptávkový formulář.

Zpět na úvodní stránku www.termowatt.cz.