Kontakt

Cílem společnosti je dodat řešení maximálně vyhovující potřebám klienta. Ať už se jedná o komfort užívání, příznivou cenu investice, nenáročnou údržbu či nízké provozní náklady.

K životnímu stylu řady zákazníků patří ohleduplný přístup k životnímu prostředí nebo požadavek energetické nezávislosti na zahraničních dodávkách. Počítáme s těmito nároky a námi dodávané instalace jsou schopny vyhovět i v tomto kritériu.

Jednou z našich klíčových priorit je kvalita dodávek. Jsme proto držiteli certifikátů od významných výrobců komponent topných systémů a jsme zapsáni v Seznamu odborných dodavatelů vedeným Státním fondem životního prostředí.

Sídlo společnosti:
TermoWatt s.r.o.
Hradecká 2655
Česká Lípa
PSČ 470 01

email: termowatt(zavináč)termowatt.cz

IČO: 28678443   
DIČ: CZ28678443

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem Ústí nad Labem oddíl C, vložka 26503.

Kontaktní osoba:
Ing. Rostislav Žáček
telefon: 731659316
Skype: rostazacek
ICQ: 292556385
icq
E-mail:

 

Společnost TermoWatt s.r.o. je zapsaná v seznamu odborných dodavatelů v programu (SOD) Zelená úsporám. Naše společnost Vám pomůže (nebo přímo zajistí) administraci dotací z programu Zelená úsporám včetně dodávky systému vytápění na klíč.

Mapa


Zvětšit mapu

Certifikáty

cert1 cert2 cert3
cert4 cert5 cert6 cert4

Tepelná čerpadla - dodávka a montáž

Tepelná čerpadla a bojlery s tepelným čerpadlem společnost TermoWatt s.r.o. dodává a instaluje v celé České republice a to především ve městech Česká Lípa, Nový Bor, Mimoň,Zákupy, Cvikov, Liberec,Praha, Děčín, Ústí nad Labem a jejich a okolí.

Infrapanely - sálavé topné obrazy - dodávka a montáž

Infrapanely, neboli také sálavé topné obrazy společnost TermoWatt s.r.o. dodává a instaluje především ve městech Česká Lípa, Nový Bor, Mimoň,Zákupy, Cvikov, Liberec, Děčín, Ústí nad Labem, Teplice,Praha, Chomutov, Most a jejich a okolí.

Solární kolektory - dodávka a montáž

Solární kolektory pro ohřev teplé vody a přitápění společnost TermoWatt s.r.o. dodává a instaluje ve městech Česká Lípa, Nový Bor, Mimoň,Zákupy, Cvikov, Liberec, Děčín, Ústí nad Labem, Praha a jejich a okolí.

Fotovoltaické elektrárny- dodávka a montáž

Fotovoltaické elektrárny pro chaty a rodinné domy společnost TermoWatt s.r.o. dodává a instaluje ve městech Česká Lípa, Nový Bor, Mimoň,Zákupy, Cvikov, Liberec, Děčín, Ústí nad Labem a jejich a okolí.Rychlý výběr

Tepelná čerpadla, solární kolektory, Infrapanely, Sálavé topné panely, Bojler s tepelným čerpadlem, Fotovoltaika na chatu

Odkazy

Katalog odkazů aaa-katalog.cz http://www.mok.cz - Katalog Ubytování. CZIN.eu