Infrapanely
Infrapanely sklo
Infrapanely zrcadlo
Infrapanely tabule
Infrapanely Round
Rondo500
Infrasloupy
Regal 700
Stand Wave
Sitting Wave
Diskus
Průmyslové
Technický popis
Galerie motivů
Ke stažení

Varianty produktů infrapanelů Wellina

Největší výběr variant produktů infrapanelů

Infrapanely Wellina se mohou pochlubit nejširší nabídkou provedení infrapanelů na trhu!

Díky největší nabídce infrapanelů, jsme schopni uspokojit každého zájemce o infratopení, včetně těch nejnáročnějších zákazníků. Naše infrapanely nám umožňují přizpůsobit nabídku pro každý typ interiéru. Na výběr máte ze široké škály produktů. Základní řadou jsou bílé infrapanely, na které si můžete zvolit jeden z 22 základních motivů. Pokud si nevyberete ze základních motivů, vyrobíme Vám infrapanel - topný obraz s Vaším vlastním orignálním motivem na přání. Ke všem infrapanelů si můžete libovolně vybírat orámování.

Pro infrapanely máme i pestrou nabídku rámů obrazů. Jednotlivé nabídky naleznete u popisů jednotlivých produktů.

Další z nabídky produktů jsou infrapanely skleněné, které jsou velice povedeným designovým prvkem, hodícím se do každého interiéru.

Infrapanely v provedení zrcadlo, nabízejí zajímavé řešení vytápění nejen koupelen. Infrapanel zrcadlo vytopí koupelnu, která navíc zůstane příjemně suchá. Infrapanel zrcadlo značky Wellina navíc nepoznáte od pravého kvalitního zrcadla.

Zajímavým produktem nabídky infrapanelů Wellina je bezpochyby také infrapanel tabule, kterou lze popisovat křídou. Je tak vhodným topným obrazem např. pro vzkazy do kuchyně.

Zakladní tvary infrapanelů jsou obdelníkové, oválné a kulaté topné infrakoule.

Zajímavým přenosným infrapanelem je infrapanel na kolečkách s názvem StandWave. Druhým přenosným panelem je sedák SittingWave. Třetím v pořadí přenosných infrapanelů je sloupový infrapanel Nr.2.

Pro okamžité zahřatí slouží infrazářiče s keramickými tělesy infrazářič Diskus a Power Heater.

Všechny zde zmíněné produkty infrapanelů jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů a skládají se ze tří základních částí. Více informací naleznete v kategorii technických infromací.

Infrapanely Wellina jsou díky technologii zajišťující vysokou účinnost vyrobeny s dokonale hladkým povrchem, který umožňuje nenáročné čištění běžnýmí i agresivnějšími látkami. Proto Vám pouze infrapanely od nás, vydrží jako nové, po dlouhou řadu let.

Vlna-Wellina